O nas
20 lat doświadczenia

O nas

 

Specjalizujemy się w księgowości, podatkach, kadrach i płacach. Wspieramy przedsiębiorstwa poprzez usługi rachunkowe i księgowe oraz kompleksową obsługą kadr i płac. Dajemy wsparcie nowym firmom w stawianiu pierwszych kroków w biznesie.

Blond kobieta w jasnej koszuli i marynarce, za nią widać logo Grakon
Kobieta o brązowych włosach w marynarce i błękitnej koszuli. Za nią widać logo biura Grakon.

Z nami porozmawiasz
o finansach, podatkach, pogodzie i…

procesach optymalizacji w Twojej firmie. Współpraca z Klientami sprawia nam dużo satysfakcji. Każdego dnia dbamy o skuteczną komunikację i życzliwą atmosferę…

Wszystko zaczęło się, gdy 20 lat temu Grażyna Konieczna założyła Grakon…. Z czasem dołączyła Anita Heina, która obecnie przewodzi działaniom Biura. Z wieloma Klientami jesteśmy już trzecią dekadę. Wspólnie piszemy kolejne rozdziały naszej firmy…

Z 20-letnim doświadczeniem. 
Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami.

Blond kobieta w jasnej koszuli i marynarce, za nią widać logo Grakon
cudzysłów

Nasi Klienci przychodzą do nas ze świetnymi pomysłami i wielkimi marzeniami. Od lat Biuro Rachunkowe Grakon wspiera wiele osób i firm. Na co dzień podejmujemy wszelkich starań, aby nasi Klienci osiągali sukces w biznesie, a ich marzenia stały się rzeczywistością.

Anita Heina, właścielka Grakon. Biuro Rachunkowe

Zaufało nam wielu…

Jestem klientem firmy Grakon od lat. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy właśnie z tą firmą. Pracują tam osoby, które profesjonalnie podchodzą do powierzonych im zadań. Rzetelnie i skrupulatnie prowadzą moją księgowość. Nie muszę się o nic martwić – Panie z tej firmy robią całą robotę za mnie. Należy nadmienić o niezawyżonych honorariach za wykonaną fantastyczną pracę. Praktycznie wszystko dostaję na przysłowiowej tacy.

Roman Wachowiak

Z biurem rachunkowym Grakon współpracuję od ponad 9 lat. Powierzyłem mu prowadzenie dokumentacji księgowej. Cenię sobie fachowość oraz terminowość w wykonywaniu prac. Jestem wdzięczny za gotowość do kontaktu i doradztwa na bieżąco w niejasnych dla mnie sytuacjach. Dziękuję za cierpliwość i miłą atmosferę. 
Rekomenduję biuro innym przedsiębiorcom – również tym, którzy dopiero zakładają działalność.

Marcin Kasperkowicz

Jako właścicielka firmy „Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Stasiak-Sroka”, mam przyjemność potwierdzić współpracę z Biurem Rachunkowym „GRAKON”, które obsługuje moją firmę w zakresie rachunkowości, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS. 
Pragnę wyrazić uznanie dla Biura Rachunkowego GRAKON za profesjonalną i solidną obsługę mojej firmy oraz za gotowość pomocy w każdej sytuacji. 
Z przyjemnością pragnę zarekomendować usługi świadczone przez Biuro Rachunkowe GRAKON.

Iwona Stasiak-Sroka

Dziękuję GRAKONowi za merytoryczną i fantastycznie cierpliwą pomoc dla początkującego przedsiębiorcy. Pomimo mojego braku wiedzy udało mi się przebrnąć suchą stopą przez pierwszy burzliwy okres działalności. Parokrotnie bez grama niechęci czy pośpiechu Panie pomagały mi przez telefon zrozumieć kwestie związane obciążeniami podatkowymi i obowiązkami mojej firmy wobec państwa. Bardzo polecam!

Dawid W. Bartkowiak

Szczerze mogę polecić biuro Grakon wszystkim przedsiębiorcom. Rzetelna i fachowa obsługa dająca pewność, że świadczone usługi są na wysokim poziomie.

Piotr Szwechłowicz

Grakon to niewątpliwie synonim profesjonalizmu. Kadra służy pomocą, jest zawsze dostępna i cały czuwa nad wszystkimi aspektami księgowości. Współpraca na najwyższym poziomie.

Tomasz Beśka-Szaller